İngiliz yıldız Katie Price estetik için yine Türkiye'yi seçti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.06.2021 tarih ve 06:56 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. İngiliz yıldız Katie Price estetik için yine Türkiye'yi seçti

makale içerik

İngiliz yıldız Katie Price estetik için yine Türkiye'yi seçti

İngiliz yıldız Katie Price estetik için yine Türkiye'yi seçti

Daha önce de estetik operasyon yaptırmak ve tatil için sık sık Türkiye'ye gelen İngiliz şarkıcı, eski model ve reality show yıldızı Katie Price, bir kez daha estetik için Türkiye'yi seçti.

İngiliz şarkıcı, eski model ve reality show yıldızı Katie Price’ın estetik durağı yine değişmedi. Price, bir kez daha estetik müdahale için Türkiye’ye geldi. 43 yaşındaki yıldız, tüm vücuduna yağ aldırma (liposuction) işlemi uygulatmak için Türkiye’yi seçti.Price, önceki gün, sosyal medya paylaşımına, yağ aldırdığı bacaklarının bandajlanmış halini koydu.145 BİN LİRAYA MAL OLDU The Mirror gazetesinin haberine göre, nişanlısı Carl Woods ile birlikte İstanbul’a gelen Price, kaş kaldırma ve yüz askısı işlemi ile diş estetiği de yaptırdı. Bu  operasyonların yağ aldırmayla birlikte Price’a 12 bin sterline (145 bin TL) mal olduğu belirtildi.AMELİYATI YOUTUBE'DA YAYINLAYACAK Geçen hafta, Price’ın yaptırdığı estetik uygulamaları hayranlarına göstermek amacıyla yağ aldırma ameliyatını filme alacağı ortaya çıktı. Haziran ayı başında Türkiye’ye gelen ve bıçak altına yatan Price ile ilgili The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, “Katie hayranlarına karşı dürüst olmaktan asla korkmadı ve YouTube kanalında her şeyi belgelemek istiyor. Hayranlarını ameliyathaneye almak ve onlara ameliyat olmanın kanlı gerçekliğini, inişleri ve çıkışları ile göstermeyi amaçlıyor” dedi. Price’ın sözcüsü de ameliyatlarının filme alındığını doğruladı.Beş çocuk annesi Price, geçen yıl Türkiye tatilinde iki ayağını birden kırdıktan sonra egzersiz yapamadığı için kilo vermenin tek yolunun liposuction olduğunu düşünüyor ve bunu her fırsatta dile getiriyor. Price, daha önce verdiği bir röportajda bunu, altıncı çocuğa kendini hazırlamak için yaptığını söylemişti.ALTINCI KEZ HAMİLE Öte yandan ünlü yıldız, mart ayında, altıncı çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu. Kendisinden 10 yaş genç sevgilisi ile ilk bebeklerini bekleyen Price, mutluluğunu sosyal medyadan paylaşmış, "Sağlıklı ve mutlu. Bu hissettiğim en güzel duygu" diye yazmıştı. Ardından da sevgilisi Carl Woods'a "Benim bir parçam olduğun için teşekkür ederim" diye seslenmişti.Price’ın en büyük çocuğu Dwight Yorke ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki Harvey. Peter Andre ile evliliğinden 15 yaşında Junior ve 13 yaşında Princess adlı iki çocuğu var. Price’ın eski eşi Kieran Hayler'dan da 7 yaşında Jett ve 6 yaşında Bunny adında iki oğlu bulunuyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar