İngiltere'deki benzin krizinin son mağduru Cristiano Ronaldo

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.09.2021 tarih ve 11:46 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. İngiltere'deki benzin krizinin son mağduru Cristiano Ronaldo

makale içerik

İngiltere'deki benzin krizinin son mağduru Cristiano Ronaldo

İngiltere'deki benzin krizinin son mağduru Cristiano Ronaldo

İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılmasıyla patlak veren akaryakıt krizinin son mağduru Cristiano Ronaldo oldu. Portekizli yıldızın benzincide 7 saat bekleyen şoförü ve korumaları tek damla benzin alamadan istasyondan ayrıldı.

İngiltere'de yaşanan akaryakıt krizinin son mağduru Manchester United forması giyen dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo ve ekibi oldu. İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılmasıyla AB vatandaşı TIR ve kamyon şöförü sürücülerinin sayısının azalması, ülkedeki akaryakıt tedariğinde büyük problemlere yol açtı.

BENZİN KUYRUKLARI OLUŞUYOR

Şoför eksikliğinin tedarik zincirini bozması İngiltere'de son bir haftadır uzun yıllardır görülmemiş benzin kuyrukları oluşuyor. Vatandaşlar günlerdir uzun kuyruklarda saatlerce benzin bekliyor.

Manchester United yıldızının ekibi Bentley marka otomobile benzin alamadıRONALDO'NUN ŞOFÖRÜ 7 SAAT BOŞUNA BEKLEDİ

Benzin kuyruğunda saatlerce bekleyen ancak amacına ulaşamayan isimlere Cristiano Ronaldo'nun özel şoförü de eklendi. Manchester'de bir benzinlikte yaklaşık 7 saat bekeleyen şoför, tek bir damla dahi benzin alamadan istasyondan ayrıldı.
Otomobil tutkusuyla bilinen yıldız futbolcunun garajında 20 süper spor ve lüks model varÖğleden sonra 14.20 civarında benzin istasyonunda görüntülenen 220 bin pound değerindeki Bentley marka lüks araç, akşam saat 21.00 sularına kadar benzinlikte bekledi. Yaklaşık 7 saat bekleyen araç, hiçbir çalışanın ilgilenmemesinin ardından amacına ulaşamadan geri döndü.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar