Irina Shayk ile Kayne West sadece arkadaş mı?

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.07.2021 tarih ve 13:30 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Irina Shayk ile Kayne West sadece arkadaş mı?

makale içerik

Irina Shayk ile Kayne West sadece arkadaş mı?
Kısa Linki Kopyala

Irina Shayk ile Kayne West sadece arkadaş mı?

Irina Shayk ile Kayne West'in Paris'te birlikte doğum günü kutlamalarıyla birlikte ayyuka çıkan ilişki iddiası, ikiliye yakın kaynaklar tarafından yalanlandı. Kaynaklar, Irina ve Kanye ikilisinin birbirlerini 'arkadaşça' sevdiğini ileri sürdü.

Kim Kardashian'dan boşanma aşamasında olan Kanye West ile Irina Shayk’ın birlikte olduğu söylentisi, geçen ay ünlü şarkıcının doğum gününü birlikte Paris'te kutlama görüntüleriyle ayyuka çıkmıştı. 35 yaşındaki Rus model ile 44 yaşındaki Amerikalı rap’çi, ilişki durumlarıyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, kaynaklar ikilinin sadece arkadaş olduğunu öne sürdü.Page Six’e konuşan bir kaynak, Irina Shayk’ın Kanye West’e karşı duygularını anlatırken, “Irina, Kanye’yi arkadaşça seviyor ve onunla bir ilişki yaşamak istemiyor” dedi.Aynı kaynak, Irina ve Kanye ikilisinin birlikte Paris’e gitmesi sorulduğunda ise, “Irina, Kanye’nin partisine bir arkadaşı olarak gitti. Orada 50 kişi daha vardı” diye yanıt verdi. “Irina şu anda biriyle anılmak istemiyor” diyen kaynak, Shayk için, “Yalnız olmaktan memnun” ifadesini kullandı.Yıldız model ile rap şarkıcısının geçen ay Paris'te romantik bir akşam yemeği yediği, kutlamanın ardından özel jetleriyle New York'a döndükleri ileri sürülmüştü.Gazetecilerden kaçan ikili, havalimanında yakayı ele vermişti.West, görüntülenmemek için otomobilini uçağının yanına kadar getirtse de başarılı olamazken, Shayk ise New York'taki evine giriş yaparken paparazzilerden yüzünü böyle gizlemeye çalışmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar