İsveçli yıldız Zara Larsson'dan Filistin mesajı: Ayağa kalkmalıyız

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.05.2021 tarih ve 09:27 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. İsveçli yıldız Zara Larsson'dan Filistin mesajı: Ayağa kalkmalıyız

makale içerik

İsveçli yıldız Zara Larsson'dan Filistin mesajı: Ayağa kalkmalıyız

İsveçli yıldız Zara Larsson'dan Filistin mesajı: Ayağa kalkmalıyız

İsveç'in dünyaca ünlü pop sanatçısı Zara Larsson, İsrail'in Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarına sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepkiler sürerken yıldız sanatçı Zara Larsson, "Apartheid ve sivilleri öldüren bir devleti de sorumlu tutmalıyız" diyerek İsrail'in sivil Filistinlere yönelik yaptığı şiddete tepki gösterdi.23 yaşındaki yıldız isim,  şiidete dikkat çekmek için sosyal medyada #freepalestine hashtag'iyle paylaşımda bulundu.Larsson, 6 milyon 300 bin takipçiye sahip Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Dünyanın dört bir yanındaki Yahudi karşıtı şiddete ve tehditlere maruz kalanlar için ayağa kalkmalıyız""Ancak aynı zamanda apartheid ve sivilleri öldüren ve ABD doları ile finanse edilen bir devleti sorumlu tutmalıyız.""Birinin diğerini dışlaması gerekmez. Şu anda Filistin'de olan bir utançtır, bir suçtur"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar