Jennifer Aniston: Aşı olmayan arkadaşlarımla görüşmüyorum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.08.2021 tarih ve 10:35 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Jennifer Aniston: Aşı olmayan arkadaşlarımla görüşmüyorum

makale içerik

Jennifer Aniston: Aşı olmayan arkadaşlarımla görüşmüyorum
Kısa Linki Kopyala

Jennifer Aniston: Aşı olmayan arkadaşlarımla görüşmüyorum

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, aşı olmayı reddeden ya da aşı olup olmadığını açıklamayan arkadaşlarıyla görüşmeyi kestiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, kurduğu arkadaşlık ilişkileri konusunda samimi açıklamalar yaptı. 52 yaşındaki Friends dizisi yıldızı, InStyle dergisine verdiği röportajda hayatı ve kariyeri hakkında konuşurken, corona virüs aşısı hakkındaki görüşlerini ve aşının ilişkilerine etkisini de paylaştı."AŞI KARŞITLARI GERÇEKLERİ DİNLEMİYOR" Amerikalı oyuncu, aşı durumları nedeniyle bazı arkadaşlarıyla irtibatı kesmek zorunda kaldığını anlattı. “Hala aşı karşıtı olan büyük bir grup var” diyen Aniston, “Ya da bu insanlar gerçekleri dinlemiyor. Bu gerçekten utanç verici” şeklinde konuştu.Aniston, “Her hafta görüştüğüm bazı insanlarla, aşıyı reddettikleri ya da aşı olup olmadıklarını açıklamadıkları için görüşmeyi kestim. Talihsizlikti” dedi.“Her gün test yaptırmadığımıza göre bilgi vermenin ahlaki ve profesyonel olarak zorunluluk olduğuna inanıyorum” diyen Aniston, “Bu bir aldatmaca. Çünkü herkes kendi görüşünü haklı görüyor ama pek çok görüşün korku ve propaganda dışında bir dayanağı yok” şeklinde konuştu."AŞI OLMAYANLARIN SARILMA ŞANSI YOK" Aniston, mayıs ayında aşı olmuş, Instagram hesabından aşı olduğu bilgisini vererek aşı sonrası kendini harika hissettiğini açıklamıştı. Ünlü oyuncu, "Aşı oldum ve kendimi gerçekten iyi hissediyorum. ABD’de aşı olma ayrıcalığımız olduğu için çok şanslıyız. Aşı olmayanların arkadaşlarına ve aile üyelerine sarılma fırsatı olmayacağını düşünün” demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar