Jennifer Lopez, Ben Affleck ile aşkını resmen ilan etti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.07.2021 tarih ve 12:24 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Jennifer Lopez, Ben Affleck ile aşkını resmen ilan etti

makale içerik

Jennifer Lopez, Ben Affleck ile aşkını resmen ilan etti

Jennifer Lopez, Ben Affleck ile aşkını resmen ilan etti

Eski nişanlısı Ben Affleck ile 17 yıl aranın ardından yeniden sevgili olan Jennifer Lopez, aşkını sosyal medyadan resmen ilan etti. İlişkiye başladıkları nisan ayından bu yana paparazzilerin radarında olan 'Bennifer' çifti, bu fotoğrafla ilişkilerini resmen doğrulamış oldu.

AŞKIN İLANI Jennifer Lopez, Ben Affleck ile ilişkisini resmen duyurdu. Lopez, 17 yıl sonra yeniden aşık olduğu eski nişanlısıyla fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.22 Temmuz’da 52 yaşına giren Lopez, doğum günü nedeniyle yaptığı bikinili paylaşımları arasına 48 yaşındaki ünlü aktör Ben Affleck ile öpüştükleri anı gösteren fotoğrafı da ekledi.Lopez'in fit vücudunu ortaya koyan fotoğrafları hayranlarının büyük beğenisini topladı.52 YAŞINDA VE FİT Hayranları, kendileri de 52 yaşında geldiklerinde Lopez gibi fit görünmek istediklerini söyleyerek ünlü şarkıcıya övgüler yağdırdı.BİRLİKTE BU EVDE YAŞAYACAKLAR Lopez, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ın en gözde semtlerinden birinde sevgilisiyle yaşayacağı, henüz inşaatı süren bir malikaneyi ziyaret ettiği esnada görüntülenmişti.Bir ara merdivene tırmanarak çatıya çıkan Lopez, çatıda görevlilerle birlikte inşaatın gidişatını incelemişti.BÜYÜK BİR AİLE OLMAYI BAŞARDILAR Eski nişanlılar Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 17 yılın ardından yeniden başladıkları ilişkilerinde hızlı yol alıyor. Önceki evliliklerinden çocukları olan ikili, çocuklarını bir araya getirerek büyük bir aile olmayı başardı.Ben Affleck, hafta sonlarında hem kendi çocukları hem de Jennifer Lopez’in çocuklarıyla birlikte zaman geçiriyor.Affleck’in eski eşi Jennifer Garner’dan üç çocuğu, Lopez’in de eski eşi Marc Anthony’den ikizleri var.Affleck, 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi 2015'te ayrıldı. Lopez de 2004’te evlendiği Marc Anthony’den 2014'te boşandı.Bu evliliğin ardından Lopez, Alex Rodriguez ile uzun bir ilişki yaşadı. Hatta çift, nişanlandı. Fakat bir süre ortalıkta dolaşan ayrılık söylentilerini önce yalanlasalar da sonradan bunu doğrulayan bir açıklama yaptılar.FİLM SETİNDE TANIŞTILAR Bir dönem Bennifer olarak anılan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, ilk olarak 2002 yılında birlikte dol aldıkları Gigi adlı filmin setinde tanıştılar. İki yıl nişanlı kalan çift, 2004’te ayrıldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar