Jennifer Lopez ve Ben Affleck Miami tatilinde

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.05.2021 tarih ve 13:49 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Jennifer Lopez ve Ben Affleck Miami tatilinde

makale içerik

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Miami tatilinde

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Miami tatilinde

Ayrılmalarından 17 yıl sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikilisi, Miami'de kiraladıkları yazlığın balkonunda görüntülendi.

Bir zamanlar 'Bennifer' yakıştırmasıyla anılan eski nişanlılar Jennifer Lopez ve Ben Affleck, yeniden birlikte.51 yaşındaki Lopez ile 48 yaşındaki Affleck, ayrılmalarından neredeyse 17 yıl sonra yeniden başlayan ilişkilerini Miami tatiliyle sürdürüyor.Miami'de ev kiralayan çift, balkonda görüntülendi.Lopez, en iyi selfie pozunu yakalamaya çalıştı.Magazin basınında "Bennifer" olarak adlandırılan Lopez ve Affleck ikilisi, The Interest film setinde tanışmıştı. O dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi. Boşanmasının ardından Affleck ile büyük bir aşk yaşamaya başladılar. 2002'de nişanlanıp 2004'te düğünlerini ertelemelerinin ardından ayrıldılar.Lopez, 2014 yılında verdiği bir röportajda, Affleck için "Hayatımın en büyük kalp kırıklığı" ifadesini kullanmıştı.Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez'den geçen ay ayrılırken, Ben Affleck de sevgilisi Ana de Armas ile ocak ayında yollarını ayırmıştı. Şimdi her ikisi de yeniden bekar olan ikili, son dönemde magazin basını tarafından birkaç kez aynı araçta görüntülendi.Jennifer Lopez ve Alex Rodriquez, yaptıkları ortak ayrılık açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: "Arkadaş olarak daha iyi olduğumuza karar verdik ve öyle devam edeceğiz. Birlikte çalışmaya ve ortak işlerimizde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Birbirimiz ve çocuklarımız için en iyisini diliyoruz."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar