Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten ilk öpüşme fotoğrafları

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.06.2021 tarih ve 09:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten ilk öpüşme fotoğrafları

makale içerik

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten ilk öpüşme fotoğrafları
Kısa Linki Kopyala

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten ilk öpüşme fotoğrafları

Bir zamanlar 'Bennifer' olarak adlandırılırken 2004'te ayrılmalarıyla hayranlarını şaşırtan Jennifer Lopez ve Ben Affleck çifti, 17 yıl sonra yeniden ilişki yaşamaya başlamalarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Ancak çift bugüne kadar hiç ilişkilerini kanıtlayan bir fotoğraf vermemişti. Birliktelik iddiaları, Lopez ve Affleck'in ilk öpüşme fotoğraflarıyla kanıtlanmış oldu.

Sonunda Jennifer Lopez ve Ben Affleck cephesinden magazin basınının beklediği fotoğraf geldi. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen eski nişanlıların öpüşme anı fotoğraflandı.51 yaşındaki Lopez ile 48 yaşındaki Affleck, Malibu’da Nobu adlı restoranda akşam yemeğinde görüntülendi.Çiftin, Lopez’in kız kardeşi Linda’nın 50’nci doğum günü için şarkıcının ailesiyle bir araya geldiği öğrenilirken, Lopez ve Affleck’in aile arasında da birbirlerinden başka kimseyle ilgilenmedikleri görüldü.Bir fotoğrafta, Lopez, Affleck'i omzundan tutup, öpücük için kendine çekerken görülüyor.Bir başka fotoğrafta da Lopez, sevgilisinin gözlerinin içine bakarken ve onun yüzünü sevgiyle okşarken görülüyor.İkilinin arasında esprili bir sohbetin geçtiği, Affleck’in muzip yüz ifadesinden anlaşılıyor.Page Six’in haberine göre, aile toplantısına Lopez’in eski eşi Marc Anthony’den olan 13 yaşındak ikizleri Max ve Emme de katıldı. ABD basınına göre, ilişki için Lopez'in annesinin onayını alan Affleck'in geniş aile toplantısına katılması sürpriz değil. Geçen hafta People dergisine konuşan bir kaynak, anne Guadalupe Rodríguez’in kızının yeniden başlayan ilişkisi için heyecanlı olduğunu söyledi. 2002’de nişanlandıklarında, Affleck ile Lopez’in annesinin birbirlerine yakın olduklarını, Lopez ve Affleck 2004'te ayrıldığında Rodríguez’in çok üzüldüğünü de ekledi.19 yıl önce nişanlanan, ancak ilişkilerini evliliğe taşıyamayan Lopez ve Affleck çifti hakkında yeniden birlikte oldukları iddiaları nisan ayında ortaya çıktı. Çiftin ilişkisinin, Lopez ile 45 yaşındaki nişanlısı Alex Rodriguez’in ayrılma kararını açıklamalarından birkaç hafta sonra başladığı öğrenildi. O zamandan bu yana paparazziler tarafından fotoğraflanan çift, ilk kez bu karar net ‘sevgililik’ görüntüsü verdi. Çift, mayı ayında Montana’da birlikte tatil yapmış, ardından Miami’de ev kiralamıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar