Kansere yakalanan Arka Sokaklar dizisi oyuncusu Boğaç Aksoy'dan haber var

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.06.2021 tarih ve 09:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kansere yakalanan Arka Sokaklar dizisi oyuncusu Boğaç Aksoy'dan haber var

makale içerik

Kansere yakalanan Arka Sokaklar dizisi oyuncusu Boğaç Aksoy'dan haber var

Kansere yakalanan Arka Sokaklar dizisi oyuncusu Boğaç Aksoy'dan haber var

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine hayat veren Boğaç Aksoy geçen ay lenf kanserine yakalandığını duyurmuştu. Son durumu hakkında bilgi veren Aksoy, "İkinci kemoterapi bitti. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor" dedi.

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine jayat veren Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. 32 yaşındaki oyuncu, sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu."DUALARINIZI HİSSEDİYORUM"Instagram hesabından sevenlerine seslenen Aksoy, "Uzun süredir evdeydim. Saçları kaybettik. Şapkayla kamufle ediyoruz. Kemoterapiler biraz zor geçiyor. İkinci kemoterapi bitti. Ayın 15'inde üçüncü kemoterapi var. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor. İyileşmeye devam ediyorum. Yürümeye başladım. Attığınız mesajlar harika çok teşekkür ederim. Dualarınızı hissediyorum. Güçlü olmaya devam" ifadelerini kullandı."ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"Aksoy üzücü haberi, "Sevgili dostlarım... Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin..." sözleriyle duyurmuştu.BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?30 Temmuz 1989 İzmit doğumlu Boğaç Aksoy, 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamladı.Profesyonel at biniciliği eğitimi alan Aksoy, aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahip.Arka Sokaklar dizisinde izlediğimiz Boğaç Aksoy oyunculuk eğitimini ise  Vahide Gördüm ve Altan Gördüm'ün kuruculuğunu yaptığı Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde tamamladı. Oyunculuk hayatından önce ışıkçı olarak çalıştığını ve sahne tozu yuttuğunu belirten Aksoy, daha sonra pek çok reklam filmlerinde rol almıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar