Kanye West ev eşyası satmaya başlayacak

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.09.2021 tarih ve 10:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kanye West ev eşyası satmaya başlayacak

makale içerik

Kanye West ev eşyası satmaya başlayacak

Kanye West ev eşyası satmaya başlayacak

Moda dünyasında yıllar önce kurduğu markayla adından söz ettiren Kanye West, bu defa ev dekorasyon markası kuruyor. Ünlü rap şarkıcısı, aynı alanda ürün satmak üzere geçen yıl yeni marka kuran eski eşi Kim Kardashian'a da rakip oluyor.

Kanye West, şarkıcılık ve moda tasarımcılığının ardından ev eşyası ticaretine başlıyor. En son çıkardığı Donda albümüyle dinlenme rekoru kıran 44 yaşındaki Amerikalı rap şarkıcısı, ev eşyası markası kuruyor. Ev dekorasyon ürünleri satacak olan şarkıcı, “Kanye West” olarak belirlediği markası için tescil başvurusunda bulundu.Page Six’in haberine göre, 27 Ağustos’ta marka başvurusu yapan West; battaniye, banyo perdesi, yastık kılfı, havlu ve diğer ev tekstil ürünlerini içeren eşyaları satışa sunacak.West’in boşanma aşamasında olduğu eski eşi Kim Kardashian da ev ürünleri satmak için “KKW Home” markasını tescillendirmek için geçen yıl başvuruda bulunmuştu. Skims markasının kurucusu olan 40 yaşındaki Kardashian, halihazırda vücut şekillendirici korse, güzellik ürünleri ve parfüm satışı yapıyor. Eski eşler, ev dekorasyon ürünleri satışına başladıklarında birbirlerine rakip olacaklar.Kanye West, müzikten sonra ilk kez iş dünyasına girmiyor. 10 yıldan uzun bir zaman önce Yeezy adında bir giysi tasarım markası kurmuştu. Marka altında kendi tasarımı olan kıyafetleri üretmiş, pek çok kez defileler düzenlemişti.REKOR KIRDI 2018’de kendisi için seçtiği “Ye” adını resmen nüfusuna yazdırmak üzere geçtiğimiz günlerde mahkemeye başvuran ünlü yıldız, geçen hafta yeni albümü Donda’yı yayımladığı ilk gün rekor kırdı. Albüm, Spotify'da 100 milyon, Apple Music'te ise 60 milyonun üzerinde dinlenmeye ulaştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar