Kate Middleton ve Prens William'ın ebeveynlik sırları

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 31.08.2021 tarih ve 15:24 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kate Middleton ve Prens William'ın ebeveynlik sırları

makale içerik

Kate Middleton ve Prens William'ın ebeveynlik sırları
Kısa Linki Kopyala

Kate Middleton ve Prens William'ın ebeveynlik sırları

Çocuklarını Kraliyet Ailesi'nin tartışmalı gündeminden uzak tutan Kate Middleton ve Prens William, başarılı ebeveynlik performanslarıyla konuşuluyor.

Independent'ın haberine göre; son dönemde özellikle Prens Harry ve Meghan Markle'la yaşadıkları gerginliklerle gündeme gelseler de Kate Middleton ve Prens William'ın çocuklarını bu gündemlerden uzak tuttuğu ve başarılı bir ebeveynlik örneği sergilediği konuşuluyor.The Sun'a konuşan Kraliyet Ailesi'ne yakın bir kaynağın belirttiğine göre bu, perde arkasında Cambridge Dükü ve Düşesi'nin gösterdiği çabadan kaynaklanıyor.Gözde çiftin paylaştığı aile fotoğraflarında çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis bugüne kadar hep mutluyken görülmüştü. Aileye dair açıklama yapan kaynak "Konumları gereği William ve Kate son derece organize ebeveynler olmak zorundaydı" dedi.Prens William ve Kate Middleton'ın gösterdikleri tüm çabaları sanki kendiliğindenmiş gibi gösterme konusunda epey maharetli olduğu belirtildi.Vanity Fair'in haberine göre özellikle Middleton'ın kendi ailesinden gördüğü sıkı bağların ebeveynliğe yaklaşımını büyük oranda belirlediği ifade ediliyor.Kate destekleyici bir aileden geliyor bu yüzden aile bağlarına, arkadaş ve organizasyon ağlarına çok düşkün. Ebeveyn olarak kollarını sıvayıp spor günleri, bağış toplama etkinliği gibi okul etkinliklerine yardım etmekte çok iyiler. Ebeveynliğin normal zorluklarıyla uğraşan normal anne babalar gibi olmaya çalışıyorlar.Kaynaklar çiftin yalnızca uyum sağlamaya çalıştığını belirtti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar