Katy Perry ve Orlando Bloom çocuklarıyla Venedik tatilinde

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.06.2021 tarih ve 07:29 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Katy Perry ve Orlando Bloom çocuklarıyla Venedik tatilinde

makale içerik

Katy Perry ve Orlando Bloom çocuklarıyla Venedik tatilinde

Katy Perry ve Orlando Bloom çocuklarıyla Venedik tatilinde

Katy Perry ve Orlando Bloom çifti çocuklarıyla tatile çıktı. Geçen yılın ağustos ayında Daisy adını verdikleri bir kız çocuk sahibi olan ünlü çift, Bloom'un Adriana Lima ile evliliğinden olan oğlunu da alarak Venedik'e gitti. Zaman zaman romantikleşen ikili, bu anların fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi.

Ünlü şarkıcı Katy Perry ile oyuncu Orlando Bloom, geçen yıl ağustos ayında kızları Daisy Dove'u kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Çift, yanlarına Bloom'un Adriana Lima ile evliliğinden olan oğlunu da alarak Venedik'te tatile çıktı.Gün boyunca tarihi yerleri gezip, gondol keyfi yapan ünlü çiftin neşeli anları objektiflere böyle yansıdı.Çift, kızları Daisy ve Bloom'un 10 yaşındaki oğlu Flynn Christopher ile sık sık fotoğraf çektirdi.İkili, tatilde neredeyse her anlarını fotoğrafladı. Bir ara Perry, nişanlısı Bloom'un kızlarına tatlı yedirme anını kameraya aldı.Çift, fotoğraf çekme işini ileri götürerek, romantik anlarını bile çekmekten geri kalmadı. 44 yaşındaki Bloom bir ara cep telefonu ile 36 yaşındaki nişanlısı Perry'yi öperken fotoğraf çekti. Çiftin o anları da kendilerini takip eden paparazzilerden kaçırmadı.Bloom, öpüşürken iyi fotoğraf yakalayabilmek için epey uğraştı.Çift, 2016 yılındaki Altın Küre Ödülleri gecesinde birbirlerine aşık oldu.Bloom tanışma hilkayeleri Mirror gazetesine anlatırken, "Sahnede duruyordum ve seyircilere bir atıyordum. O oradaydı, kalabalığın arasında... Hatırlıyorum, çok güzel pembe bir elbise giyiyordu. O sırada 'Oo! Sanırım bu Katy Perry!' diye aklımdan geçirdim" demişti.Bloom, Perry'nin aktör Denzel Washington ile aynı masada oturduğunu fark ettiğini söyleyerek, o masaya kutularla hamburger taşındığını gördüğünü belirtmişti. Oyuncu, Washington'ın yanına giderek, "Bir tane alabilir miyim?" diye sorduğunu ve arkadaşının da "Elbette" dediğini söylemişti. Bloom, o esnada Perry'e göz kırptığını itiraf etmişti.Katy Perry ve Orlando Bloom, iki sene önce evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Çift, geçtiğimiz yaz Japonya'da yapacakları düğünü salgın sebebiyle ertelemek zorunda kalmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar