Kazara Aşk'a sürpriz isim: Hakan Meriçliler

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.08.2021 tarih ve 11:14 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kazara Aşk'a sürpriz isim: Hakan Meriçliler

makale içerik

Kazara Aşk'a sürpriz isim: Hakan Meriçliler
Kısa Linki Kopyala

Kazara Aşk'a sürpriz isim: Hakan Meriçliler

Star’ın sevilen dizisi Kazara Aşk’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce de birçok önemli projede yer alan ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, dizinin 8. bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Haldun’ karakterini canlandıracak.

Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Usta oyuncu Hakan Meriçliler dizide, Nazlı’nın (Selin Işık) Amerika’da yaşayan ve bir kongre nedeniyle Türkiye’ye gelen babası Haldun karakterini canlandıracak. Daha önce de birçok önemli projede yer alan Hakan Meriçliler, seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak.

"DİZİYE AYRI BİR RENK KATACAK”

Canlandıracağı ‘Haldun’ karakteri hakkında konuşan Hakan Meriçliler; “Kazara Aşk’ta Amerika’da yaşayan doktor Haldun’u canlandırıyorum. Bir kongre nedeniyle İstanbul’a gelen ve kızı Nazlı’yla buluşan Haldun, damadı Civan’la (Ümit Kantarcılar) tanışıyor ve kendisini olaylar zincirinin içinde buluyor. Haldun beyin seyircilerin keyifle izlediği bu diziye ayrı bir renk katacağını umuyorum” dedi. Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Kazara Aşk’ın yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise; Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ta, Ümit Kantarcılar ‘Civan’, Sude Zülal Güler ise ‘Şimal’ karakterini canlandırıyor.

Kazara Aşk her perşembe saat 20.00’de Star’da.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar