Khloe Kardashian’dan burun estetiği itirafı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.06.2021 tarih ve 11:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Khloe Kardashian’dan burun estetiği itirafı

makale içerik

Khloe Kardashian’dan burun estetiği itirafı

Khloe Kardashian’dan burun estetiği itirafı

Hakkında çıkan, çok fazla estetik yaptırdığı iddiaları hakkında ilk kez konuşan Khloe Kardashian, burun estetiği itirafında bulundu. Sadece bir kez ameliyat olduğunu söyleyen Kardashian, diğer estetik uygulamaları iddialarına da açıklık getirdi.

Kardashian Ailesi’nin en popüler üyelerinden Khloe Kardashian, görünümündeki çarpıcı değişikliğin estetik mucizesi olduğu söylentilerine son noktayı koydu. Ailece yer aldıkları Keeping Up With the Kardashians adlı reality show programının yeni bölümünde, Kardashian’ın yüzündeki değişim, magazin basınının gündemindeydi. 36 yaşındaki Khloe Kardashian, söylentilerin ardından, sonunda burun estetiği yaptırdığını itiraf etti.The Good American adlı programda Andy Cohen’in sorularını yanıtlayan Kardashian, hakkında çıkan estetik iddialarının kendisini her zaman öfkelendirdiğini söyleyerek, sadece bir kez burun ameliyatı olduğunu anlattı. Kardashian, “Benim için herkes ‘Üçüncü yüz estetiği oldu’ diyor. Ama ben sadece bir kez burun estetiği yaptırdım” diye konuştu.Cohen’e, “Bir röportajda burnum hakkında soru soran tek kişisin” diyen Kardashian, “Dolgu da yaptırdım ama botoks yaptırmadım” diye konuştu.FİLTRESİZ FOTOĞRAFI SIZDIRILMIŞTI Khloe Kardashian’ın canlı yayındaki estetik itirafından önce, sürekli olarak Photoshop ve diğer vücut şekillendirme uygulamalarıyla görünümünü değiştirdiği eleştirilerine maruz kalmıştı. İddiaları hep yalanlayan Kardashian için işler bikinili fotoğraflarının izinsiz bir şekilde sosyal medyaya sızdırılmasıyla değişmişti. Good American markasının çekimleri için kamerası karşısına geçen ve leopar desenli bir bikiniyle pozlar veren Khloe Kardashian’ın filtresiz görüntüleri nisan ayında sosyal medyada yayınlanınca olay olmuştu. Çeşitli forumlara da sızdırılan fotoğrafın yayılmasına Kardashian ekibi sinirlense de forumlarda beğeniyle karşılanmıştı. Herhangi bir düzenlenme yapılmadığı ya da filtre uygulanmadığı iddia edilen fotoğraflarda Kardashian’ın bel kıvrımları daha az belirgin, cildi yapay bir şekilde parlamıyor olsa da hayranları, Khloe’yi oldukça etkileyici bulduklarını yorumlarına yansıtmışlardı.CANLI YAYINDA SOYUNARAK SAVUNMA Sızdırılan filtresiz fotoğrafın kaldırılması konusunda başarılı olamayan Kardashian, sosyal medyadaki tepkilere daha fazla dayanamayarak Instagram'da canlı yayın başlatmış ve soyunarak vücudunu sergilemişti. Kardashian, ardından "Mükemmel değilim ama size söz veriyorum, hayatımı her gün olabildiğince dürüst, empati ve nezaketle yaşamaya çalışacağım. Hata yapmıyorum demiyorum. Ama yalan söylemeyeceğim. Halkın benim için belirlediği imkansız standartlara ulaşmaya çalışmak neredeyse dayanılmaz" diye konuşmuştu.Khloe Kardashian, hayranları tarafından sık sık estetik müdahaleler nedeniyle eleştiri alıyor. Instagram’da kullandığı filtrelerin gerçekçi olmadığı yönünde de yorumlar alan Kardashian ile ilgili 2019 yılında burun estetiği yaptırdığı yönünde spekülasyonlar çıkmış ancak bu konuda hiçbir açıklama yapılmamıştı.Kardashian, sonunda burun estetiği yaptırdığını itiraf etse de ameliyatın ne zaman yapıldığını açıklamadı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar