Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı beklemeye aldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.10.2021 tarih ve 07:02 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı beklemeye aldı

makale içerik

Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı beklemeye aldı
Kısa Linki Kopyala

Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı beklemeye aldı

Boşanma aşamasında olan Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin boşanmayı hızlandırmak için harekete geçmedikleri, boşanmayı beklemeye aldıkları öne sürüldü. Çift, son dönemde sık sık birlikte görülünce, hayranları yeniden bir araya gelecekleri için umutlandı.

Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin hayranları yeniden birleşmeleri için ısrarcı olurken, ikilinin boşanmayı beklemeye aldığı öğrenildi. 40 yaşındaki reality show yıldızı Kardashian, ayrılık söylentilerinin ardından şubat ayında boşanma davası açmıştı. Ancak ikili, boşanma sürecinde birlikte çok fazla zaman geçirmişti.Kardashian ile 44 yaşındaki rap şarkıcısı eşi, en son hafta sonu Malibu’da birlikte akşam yemeği yerken görülmüştü. Kardashian ayrıca, West’in yeni albümü Donda’nın tanıtım partilerinde boy göstermişti.Mirror gazetesinin haberine göre, ikiliye yakın kaynaklar, Kardashian ve West’in boşanmayı hızlandırmak için acele etmediklerini belirtti. Bir kaynak, Kardashian ve West’in ayrı kalmalarının onları birbirlerine yakınlaştırdığını söylerken, bir başka kaynak, “Kim ve Kanye ayrılar ama boşanmak için telaşlı değiller. Onlar için en önemli şey çocukları” diye konuştu.İkilinin North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (2) adlarında dört çocuğu bulunuyor.Kim Kardashian, ailesiyle birlikte çektikleri Keeping Up With The Kardashians adlı reality show’da boşanmaso hakkında konuşmuş ve West hakkında, “Onu her hareketinde destekleyecek, onunla seyahat edecek ve her şeyi yapacak bir karısı olmalıydı ama ben yapamam” ifadesini kullanmıştı.Çiftin evliliği, bir yıl süren tartışmalı bir dönemin ardından bitmişti. İkili, West’in ABD başkanlık seçimleri döneminde sansasyonel açıklamalar yapmasının ardından, geçen yıl Wyoming’de arabanın içinde tartışırken görülmüştü. Kardashian, ağlarken objektiflere yansımıştı.Kardashian, TV programında, boşanma kararı almadan önce tarapiste gittiğini ve mutsuz bir evliliği olduğunu fark ettiğini anlatmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar