Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajıyla Brad Pitt'e benzetildi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 22.06.2021 tarih ve 11:15 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajıyla Brad Pitt'e benzetildi

makale içerik

Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajıyla Brad Pitt'e benzetildi
Kısa Linki Kopyala

Kıvanç Tatlıtuğ yeni imajıyla Brad Pitt'e benzetildi

Kıvanç Tatlıtuğ, yönetmen Uluç Bayraktar ile Alara Hamamcıoğlu'nun hafta sonu gerçekleşen nikah töreninde yeni imajıyla boy gösterdi. Düğüne eşi Başak Dizer ile katılan Tatlıtuğ, yeni imajıyla ünlü Hollywood yıldızı Brad Pitt'e benzetildi.

Ünlü yönetmen Uluç Bayraktar uzun zamandır aşk yaşadığı Alara Hamamcıoğlu ile hafta sonu nikah masasına oturdu. Çifti bu özel gününde ünlü isimler de yalnız bırakmadı. Törenin en dikkat çeken ismi oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu.Tatlıtuğ, moda tasarımcısı eşi Başak Dizer ile birlikte katıldığı düğünde uzun saçlı imajıyla çok konuşuldu.BRAD PITT'E BENZETİLDİ Tatlıtuğ'un sosyal medyada paylaştığı düğün fotoğrafına hayranları tarafından övgüler yağdırılırken, ünlü oyuncu, yeni imajıyla, Oscar ödüllü yıldız Brad Pitt'e benzetildi. Bazı sosyal medya kullanıcıları 'Yerli Brad', 'Bu ne yakışıklılık', 'Her geçen yıl güzelleşiyor', 'Bir maşallahınızı alırız' şeklinde yorumlarda bulundu.Yönetmen Uluç Bayraktar ve Alara Hamamcıoğlu'nun düğününe Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in yanı sıra Cansu Dere, Rıza Kocaoğlu, Özge Özpirinçci, Ece Sükan gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.Sosyal medyada renkli fotoğrafların yayınlandığı törende Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in olduğıu karaler büyük ilgi gördü. Binlerce beğeni alan fotoğraflara çok sayıda yorum yapıldı.Sosyal medya kullanıcıları, Tatlıtuğ-Dizer ikilisi için "Dünyanın en güzel çifti", "Sizin kadar yakışan başka çift yok" gibi yorumlarda bulunarak ünlü çifte iltifatlarda bulundu.37 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ ile 44 yaşındaki Başak Dizer çifti, 20 Şubat 2016'da Paris'te evlenmişti. 50 kişinin katıldığı düğün Türk Büyükelçiği'nde gerçekleşmişti.Bir süredir ekranlardan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, uzun saçlı yeni halini sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarına göstermişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar