Kraliçe Elizabeth'e en az iki hafta dinlenme önerisi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 30.10.2021 tarih ve 10:12 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kraliçe Elizabeth'e en az iki hafta dinlenme önerisi

makale içerik

Kraliçe Elizabeth'e en az iki hafta dinlenme önerisi
Kısa Linki Kopyala

Kraliçe Elizabeth'e en az iki hafta dinlenme önerisi

Geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılan, Kuzey İrlanda seyahati iptal edilen Kraliçe Elizabeth'in doktorları en az iki hafta dinlenmesini önerdi.

İngiltere'de doktorlar, Kraliçe 2. Elizabeth'e en az iki hafta dinlenmesi tavsiyesinde bulundu.Buckingham Sarayından yapılan yazılı açıklamada, doktorların daha önce Kraliçe'nin birkaç gün dinlenmesi gerektiği yönünde tavsiyede bulunduğu hatırlatılarak, şimdi de en az iki hafta boyunca dinlenmesinin tavsiye edildiği aktarıldı.Kraliçe'nin bu süre zarfında bazı online görüşmeler dahil masa başı görevleri üstlenmeye devam edebileceği ifade edilen açıklamada, ancak herhangi bir resmi ziyaret yapmayacağı kaydedildi.Açıklamada, tavsiye doğrultusunda Kraliçe'nin 1. Dünya Savaşı'nda ölenler için 13 Kasım'da düzenlenecek anma festivaline katılamayacağı ancak ertesi günkü Ulusal Anma Töreni'ne katılma niyetinde olduğu vurgulandı.Kraliçe'nin endişe veren sağlık sıkıntıları nedeniyle Kraliyet Ailesi onun herhangi bir resmi törene yalnız başına katılmasını istemiyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar