Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.07.2021 tarih ve 11:59 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

makale içerik

Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı ile ortak oluyor

Ünlü kozmetik girişimcisi Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı Barış Karagöz ile ortaklık kuruyor. Karagöz, en kısa zamanda Jenner ile ortak olarak bir güzellik salonu açacaklarını söyledi.

Amerikalı reality show yıldızı ve kozmetik girişimcisi Kylie Jenner, Türk saç tasarım uzmanı Barış Karagöz ile ortak oluyor.

Karagöz yaptığı açıklamada, “Medyada Kylie Jenner ile ortaklığım yönünde çıkan haberler doğrudur. Birlikte çok güzel bir yola girdik. Planlama ve fizibilite çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda Kylie ile ortak olarak bir güzellik salonu açacağız" dedi. 

"Bu işin başlangıcı dahi dükkana bereket getirdi. İşlerimiz inanılmaz derecede arttı. Salonu açınca nasıl olacağını şimdiden tahmin ediyorum" diyen Karagöz, "Her şey çok güzel olacak. Kylie ve ben buna gönülden inanıyoruz” diye konuştu. 

Yeni iş ortaklığından dolayı çok heyecanlı olduğunu söyleyen Karagöz, “Ben bu ortaklık için bu kadar heyecanlı iken Kylie’nin bu kadar sakin olmasına inanmakta güçlük çekiyorum. Birlikte çıkacağımız bu yolda en büyük olmayı hedefledik. Sadece Türkiye’de değil dünyada da en fazla tercih edilen güzellik salonlarına sahip olmak istiyoruz" dedi.

Konsept ve bazı ayrıntılar konusunda kriterleri belirlediklerini söyleyen Karagöz, "İşletmenin nerede olacağı, kaç kişinin çalışacağı ve hedef kitlesi hakkında henüz karar vermedik. İşletmenin açılışına müteakip hitap edeceğimiz kitlenin belirleneceğini düşünüyoruz“ şeklinde konuştu.

“Yaptığımız işler daha çok sanatçılar, ünlüler ve biraz daha kalburüstü insanlar tarafından beğeni görüyor. Bu nedenle de şu andaki işletmede daha çok bu kesimden insanlara hizmet veriyoruz" diyen Karagöz, "Yeni işletmenin bu aşamalara gelmesinin daha kısa sürede gerçekleşeceğine inanıyorum” diyerek hedeflerini çok yüksek tuttuklarını belirtti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar