Kylie Jenner ve Travis Scott yeniden birlikte

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.06.2021 tarih ve 11:40 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Kylie Jenner ve Travis Scott yeniden birlikte

makale içerik

Kylie Jenner ve Travis Scott yeniden birlikte
Kısa Linki Kopyala

Kylie Jenner ve Travis Scott yeniden birlikte

Kylie Jenner ve Travis Scott çifti, yaklaşık iki yıllık bir ayrılığın ardından yeniden birlikte. Çift, üç yaşındaki kızları Stormi ile birlikte etkinliğe katılıp mutluluk pozları verdi.

Ünlü şarkıcı Travis Scott ile reality show yıldızı ve girişimci Kylie Jenner yeniden birlikte. Haklarındaki barışma haberlerini Travis Scott doğruladı. İkilinin, üç yaşındaki kızları Stormi ile birlikte 72. geleneksel Parsons Benefit bağış gecesinde birlikte görüntü vermesi de birlikteliği kanıtladı.Gecenin onur konuklarından biri olan Scott,  duygusal ödül konuşması sırasında 23 yaşındaki Jenner'dan 'eşi' olarak bahsetti.29 yaşındaki şarkıcı, konuşmasında, "Stormi, seni seviyorum, eşim seni seviyorum" diye seslendi.Daily Mail'in haberine göre, kaynaklar, Travis ve Kylie ikilisinin sahne arkasında "birlikte çok tatlı ve sevimli göründüklerini", "el ele tutuştuklarını ve tamamen birbirlerine döndüklerini" söyledi.Çift, Ekim 2020'de ayrıldıklarını açıklayarak hayranlarını şaşırtmıştı. 20 ay süren ayrılığın ardından gelen barışma haberi, çiftin hayranlarını sevindirdi.Kylie Jenner, barıştığı sevgilisi Travis Scott ile kırmızı halıda birlikte poz verdi, fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı.İkili, yaklaşık iki yıldır ayrı olsa da salgın dönemi boyunca, kızlarını daha rahat görebilmek için aynı evde yaşadı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar