Levent Ülgen'i kızdıran paylaşım: Bunu yapmak ahlaksızlıktır

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.08.2021 tarih ve 09:24 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Levent Ülgen'i kızdıran paylaşım: Bunu yapmak ahlaksızlıktır

makale içerik

Levent Ülgen'i kızdıran paylaşım: Bunu yapmak ahlaksızlıktır
Kısa Linki Kopyala

Levent Ülgen'i kızdıran paylaşım: Bunu yapmak ahlaksızlıktır

Ünlülerin sağlık durumlarıyla ilgili sosyal medyada çıkan yalan haberlere yenisi eklendi. Bir hesaptan, dizilerin ve tiyatro sahnelerinin aranan ismi Levent Ülgen'e ait olduğu iddia edilen fotoğraf yayınlandı. Ülgen, fotoğrafa isyan etti.

Ünlülerle ilgili "öldü" ya da"hastalandı" yalan haberlerine bir yenisi eklendi. Bir hesaptan, dizilerin ve tiyatro sahnelerinin aranan ismi Levent Ülgen'e ait olduğu iddia edilen hasta fotoğrafı yayınlandı. 

"Ünlü oyuncu bakın şimdi ne halde! İşte yürek yakan son hali!" başlığı ile paylaşılan fotoğaflar usta oyuncu Levent Ülgen'i kızdırdı.

Ülgen, kendisiyle ilgili yapılan haberi paylaşarak, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Sosyal medyada çıkan bu haber doğru değildir. Fotoğraftaki kişi ben değilim, o kişiye de şifalar diliyorum. Ayrıca ülkemiz son zamanlarda bir çok sorunla boğuşurken, magazin haber adı altında bu gibi yayınlar yapmak gerçekten ahlaksızlık ve sorumsuzluktur. Bilgilerinize…"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar