MasterChef eleme adayları kimler oldu? (24 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.08.2021 tarih ve 07:22 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. MasterChef eleme adayları kimler oldu? (24 Ağustos 2021)

makale içerik

MasterChef eleme adayları kimler oldu? (24 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

MasterChef eleme adayları kimler oldu? (24 Ağustos 2021)

MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? sorularının cevapları belli oldu. Esnaf lokantası menüsünü kırmızı takımın kazandığı gecede, ilk dokunulmazlık Hasan'ın oldu. Haftanın ilk eleme adayları ise Tahsin ile Tunahan olarak belirlendi. İşte 24 Ağustos akşamı MasterChef'te yaşananlardan ayrıntılar...

MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?MasterChef Türkiye'de bu akşam 1. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı ve ilk eleme adayları beli oldu. Eren'in kaptan olduğu kırmızı takım ile Burcu'nun kaptanı olduğu mavi takım, ana kadro belirleme süreci ardından ilk takım oyununa dokunulmazlık için çıktı.Jüri iki takımın da tamamlanan yemelerinin tadımını gerçekleştirdi. Ezogelin çorbasında başarılı olan takım kırmızı oldu. Nohut işkembe yemeğinde mavi takım kazandı. Kuru fasulyeyi en iyi yapan kırmızı takım oldu.Patlıcan musakka yemeğinde de başarılı olan kırmızılılar olarak açıklandı. İçli pilav tarifini en lezzetli yapan mavi takım. İncik haşlamada ise kırmızı takım kazandı. Böylece oyunun kazananı 4-2 ile kırmızı oldu.ESNAF LOKANTASI MENÜSÜEzogelin Çorbasıİşkembeli Nohutİncik haşlamaKuru fasulyeİçli pilavPatlıcan musakkaRevaniMASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?Mehmet Şef'in imza tabağı olan som yemeğini en iyi yapan Burcu ve Hasan son ikiye çıktı. Yarışmanın ilk dokunulmazlığını kazanan ise Hasan oldu. Dokunulmaz olan Hasan ise ilk eleme adayı olarak Tunahan'ı potaya gönderdi.HAFTANIN ELEME ADAYLARIFatma ile Tahsin takım arkadaşlarından eşit oy aldı. Takım kaptanı Burcu ikisi arasında potaya gidecek ismi belirleyerek ikinci eleme adayı olarak Tahsin'i belirledi.Tahsin ile Tunahan haftanın ilk eleme adayları oldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar