MasterChef Türkiye tarihinde ilk

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.07.2021 tarih ve 15:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. MasterChef Türkiye tarihinde ilk

makale içerik

MasterChef Türkiye tarihinde ilk

MasterChef Türkiye tarihinde ilk

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde iki yarışmacı şeflerin kararıyla aynı anda üst tura yükseldi. Şef Mehmet Yalçınkaya, "MasterChef'te biz de ilk kez böyle bir şeye şahitlik ediyoruz" dedi.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemeleri heyecanı yaşandı.

Jüri karşısına çıkan Mustafa, Mert ve Emre şeflerin istediği etli sarma yemeğini kendilerine verilen süre içinde yapmaya çalıştı. Tadım sonrasında ise ilk elenen isim Emre oldu.

Ancak turu geçen yarışmacı için şefler bir türlü karar veremedi. İki tabağın da çok iyi olduğu konusunda birleşen şefler, yeniden tadım yaptı. Şefler uzun süre kendi aralarında konuştuktan sonra verdikleri kararı açıkladı.

MasterChef'te bir ilk yaşandı ve yarışmacılar arasında tercih yapamayan şefler iki ismin birden turu geçtiğini açıkladı. Böylece hem Emre hem de Mustafa üçüncü tura kalmayı başardı.

"İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEYE ŞAHİTLİK EDİYORUZ"

Şef Somer Sivrioğlu "İlk kez bir yarışmadan bir değil iki yarışmacıyı birden üst tura geçirmek istedik. İki tane birbirinden üstün tabak var. İkinizi de üçüncü tura davet etmek istiyoruz" dedi.

Mehmet Yalçınkaya ise "Başımıza çok gelen bir şey değil. O yüzden zor karar aldık. İlk kez böyle bir şeye şahitlik ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar