Meghan Markle’ın kardeşi Thomas Markle: Prens Harry’e 'Hayatını mahvedecek' dedim

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.08.2021 tarih ve 13:35 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Meghan Markle’ın kardeşi Thomas Markle: Prens Harry’e 'Hayatını mahvedecek' dedim

makale içerik

Meghan Markle’ın kardeşi Thomas Markle: Prens Harry’e 'Hayatını mahvedecek' dedim
Kısa Linki Kopyala

Meghan Markle’ın kardeşi Thomas Markle: Prens Harry’e 'Hayatını mahvedecek' dedim

Meghan Markle’ın üvey kardeşi Thomas Markle BBG yarışmasına katıldı. Thomas Markle fragmanda yer alan görüntülerde kardeşi hakkında, "Prens Harry’e daha önce de söyledim. Onun hayatını mahvedecek, çünkü o çok sığ biri!" diyor.

Meghan Markle'ın kardeşi Thomas Markle Jr, Avustralya'da yayınlanan Big Brother (BBG) yarışmasına katıldı. Ünlü isimlerle aynı evi paylaşmaya başlayan Markle, Prens Harry ve Meghan Markle hakkında açıklamalarda bulundu.

Programın fragmanında yer alan görüntülerde Markle, bir limuzinle BBG evine doğru ilerliyor. Thomas Markle, "Ben Meghan Markle’ın kardeşiyim. Prens Harry’e daha önce de söyledim. Onun hayatını mahvedecek, çünkü o çok sığ biri!" sözlerini dile getiriyor.

Markle’a Harry ve Meghan’ın kendisini düğüne çağırmamasıyla ilgili düşünceleri de soruluyor. Meghan, bu konuyla ilgili üzgün olmadığını ancak şaşkın olduğunu ifade ediyor.

Türkiye’deki karşılığı Biri Bizi Gözetliyor (BBG) olan yarışmada, Kylie Jenner ve Kendall Jenner’ın babası Caityln Jenner, NRL oyuncusu Matt Cooper, Neighbours dizisinin oyuncularından Luke Handley ve Donald Trump’ın yardımcısı Omarosa Manigault Newman da bulunuyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar