Melania Trump'ın yüzü bir anda buz kesti

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.11.2021 tarih ve 08:33 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Melania Trump'ın yüzü bir anda buz kesti

makale içerik

Melania Trump'ın yüzü bir anda buz kesti
Kısa Linki Kopyala

Melania Trump'ın yüzü bir anda buz kesti

Donald Trump ile Melania Trump nisan ayından beri ilk kez birlikte görüntülendi. Eski first lady'nin yüzünün bir anda buz kestiği anlar ise gündem oldu.

20 Ocak 2021’de görevine veda eden ABD eski Başkanı Donald Trump’ın (75) eşi Melania Trump (51) geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana ortalıkta görünmüyordu. İkilinin nisan ayından bu yana hiç birlikte görüntülenmemesi, çiftin boşanacağı iddiası bile gündeme getirdiAncak Melania Trump geçtiğimiz Cumartesi akşamı Donald Trump ile birlikte Beyzbol Dünya Serisi’nin 4’üncü maçını sahadan izleyerek hem aylar sonra ilk kez halkın arasında görüldü, hem de dedikoduları yalanlamış oldu.Trump çifti, Houston Astros ve Atlanta Braves beyzbol takımları arasındaki maçı izlerken Kızılderililerin ırkçı bulduğu için tepki gösterdiği Tomahawk chop (Tomahawk pirzola) seremonisine katıldı.Ancak Trump’ın etraftakileri selamlaması sırasında Melania’nın gülümsemesinin bir anda buz kesmesi ve yüzünün aldığı acı dolu hal sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı.Twitter’da pek çok kişi, çiftin kötü giden ilişkileri ve daha önce sık sık çıkan boşanma dedikodularına dair yorumda bulundular.Melania, Trump’ın başkanlığı sırasında katıldıkları etkinliklerde elini tutmasına izin vermemesiyle dikkat çekmişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar