Merve Terim hamile olduğunu duyurdu: Risklerimin farkındayım ama inanıyorum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.09.2021 tarih ve 14:34 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Merve Terim hamile olduğunu duyurdu: Risklerimin farkındayım ama inanıyorum

makale içerik

Merve Terim hamile olduğunu duyurdu: Risklerimin farkındayım ama inanıyorum

Merve Terim hamile olduğunu duyurdu: Risklerimin farkındayım ama inanıyorum

10 yıldır Ahmet Baran Çetin ile evli olan Fatih Terim'in kızı Merve Terim hamile olduğunu duyurdu. Terim, "Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama herşeye rağmen bu sefer sonunu sağlıkla görebileceğime çok içten inanıyorum" dedi.

İlk hamileliğinde sorunlar yaşayan Merve Terim, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Terim, hamilelik haberini sosyal medyadan duyurdu.

Terim şu sözleri dile getirdi:

"Biz aslında bu fotoğrafta 4 kişiyiz, bu yolculuğa tekrar çıktığım için deli olduğumu düşünen büyük bir kesim olsa da, ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim ve bu yüzden yolum zor ve uzun olsa da bambaşka bir hikayenin başındayım..."

Anne olmak demek, birlikte büyümektir. Hatta derler ya kimi zaman çocuk, anneyi büyütür, geliştirir. Biz de aynen böyle oldu, Yaman beni büyüttü, geliştirdi ve cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve önceliklerinizi değiştiren bir olgu, annelik. Düşündüğünüzde kendinden bir insan çıkarmak hiç bir anlamda kolay değil, fiziksel değişikliklerin yanında, ruhsal değişimlerde sırtınızda. Ve bu yük biz prematüre annelerinde tahmin ettiğinizden de fazla.."

"BİNLERCE KEZ ŞÜKREDİYORUM"

"Ama bütün bu zor süreçlerin yanında, bu güzelliği tekrar yaşayabilmek, Yaman'ın biz gittikten sonra yalnız kalmayacak olduğunu bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor" diye Terim "Bunun için de binlerce kez şükrediyorum. Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama herşeye rağmen bu sefer sonunu sağlıkla görebileceğime çok içten inanıyorum, beni bir müddet dualarınızda misafir etmeniz dileğiyle... " diye konuştu. 

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar