Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir yaşadığı korkuyu anlattı: O korkunun tarifi mümkün değil

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.09.2021 tarih ve 10:12 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir yaşadığı korkuyu anlattı: O korkunun tarifi mümkün değil

makale içerik

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir yaşadığı korkuyu anlattı: O korkunun tarifi mümkün değil

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir yaşadığı korkuyu anlattı: O korkunun tarifi mümkün değil

Mesut Akusta geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavi oldu ve sağlığına kavuştu. Eşi Şafak Özbir Akusta bu süreçte yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz hafta evinde beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Mesut Akusta taburcu oldu. Akusta'nun eve dönmesi üzerine eşi Şafak Özbir bu süreçte yaşadıklarını anlattı. Şafak Özbir Akusta Instagram'da paylaştığı aile fotoğrafının altına şu notu düştü:"Bugün tarihe bi baktım da tam 13 gün geçmiş… Mesut’un hastaneye kaldırıldığı günü,neler yaşadığımı, nasıl Ankara’ya gittiğimizi nasıl anlatsam bilemiyorum. Orayı bir türlü toparlayamıyorum hala kafamda. Tek bildiğim 1 dakika sonramızın asla garantisi yok…""Babam öldüğünde 20 yaşındaydım, Annem trafik kazası geçirip 1 ay yoğun bakımda kaldığında 27. Şimdi 38. Bu da sonrasında yaşadığım en zorlu yoldu. Hem de anne olarak. Dilerim ki son olsun. O korkunun tarifi mümkün değil! Şimdi şu anıma ne kadar şükretsem az.""13 gündür telefonum 2 dakikadan fazla çalmadan durmadı, mesaj kutum doldu taştı. Allah sevenlerden razı olsun. Arayan soran dua eden gelen giden tüm tanıdıklarım, dostlarım, sevdiklerim, ailem. Tanımayıp ta ailesinden biri gibi dua edenlerim. Hakkınızı helal edin,iyi ki varsınız.Yalnız olmadığını bilmek kadar güzel şey var mı?""Hayatta herşey bizler için, bu yollardan malesef herkes bir şekilde geçicek, duam herkesin en kolay şekilde atlatması. Hepinizi çok seviyorum"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar