Metrobüsün üzerine atlayan Youtuber Yunus Emre Özer: Dersimi aldım, pişmanım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.09.2021 tarih ve 16:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Metrobüsün üzerine atlayan Youtuber Yunus Emre Özer: Dersimi aldım, pişmanım

makale içerik

Metrobüsün üzerine atlayan Youtuber Yunus Emre Özer: Dersimi aldım, pişmanım
Kısa Linki Kopyala

Metrobüsün üzerine atlayan Youtuber Yunus Emre Özer: Dersimi aldım, pişmanım

İstanbul’da daha önce metrobüs, otobüs ve minibüsün üstüne atlayarak yolculuk yapan Youtuber Yunus Emre Özer adliye çıkışı konuştu. Özer, Dersimi aldım. Pişmanım, Bir daha yaparsam cezaevini boylayacağım" dedi.

Metrobüs üzerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçtiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve çıkarıldığı adliyede adli kontrol tedbiriyle serbest bırakılan Sinyor Taklacı adıyla bilinen Youtuber Yunus Emre Özer, adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. METROBÜSÜN TEHLİKELİ YOLCULUK (TIKLA İZLE)Özer, "Bir daha yaparsam cezaevini boylayacağım. Bu yüzden de biraz videolarıma ara vereceğim" dedi. "Tavsiye de etmiyorum kesinlikle denemeyin.Dersimi aldım" diyen Özer, "Bir daha yapmayacağım. Buraya kadar bir limit koydum. Metrobüsün üstüne atlıyordum, şimdi metrobüsle gideceğim" diye konuştu.Özer sözlerini şöyle sürdürdü: "Nasıl üstüne çıktıysam şimdi içinde gideceğim. Bu işi tavsiye etmem kesinlikle, tasvip de etmem.""Sadece ben kendime güvendiğim için bu yollara düştüm. Ama bunları kesinlikle denemeyin.""Alternatif olarak başka sporlar yapabilirsiniz ama bunu yapmayın. Yaparsanız da adliyeye girersiniz. Pişmanım"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar