Model Gizem Akbaş'a öldüresiye dayak (Mücahit İsmail Ayta tutuklandı)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 22.07.2021 tarih ve 16:39 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Model Gizem Akbaş'a öldüresiye dayak (Mücahit İsmail Ayta tutuklandı)

makale içerik

Model Gizem Akbaş'a öldüresiye dayak (Mücahit İsmail Ayta tutuklandı)
Kısa Linki Kopyala

Model Gizem Akbaş'a öldüresiye dayak (Mücahit İsmail Ayta tutuklandı)

Beşiktaş'ta bir gece kulübüne giden model Gizem Akbaş, eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından tekme tokat dövüldü. Akbaş'ın burnunun kırıldığı saldırıyı, güvenlik kameraları görüntüledi. Emniyette ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilen Ayta'nın ik ifadesinde "Alkollüydüm" dediği öğrenildi. Ayta, sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beşiktaş'ta bir gece kulübüne giden model Gizem Akbaş, eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından şiddete maruz kaldı. Dayağın etkisiyle Akbaş'ın burnu kırıldı, yüzünün farklı yerlerinde morluklar oluştu. İŞTE GİZEM AKBAŞ'IN ŞİDDETE MARUZ KALDIĞI ANLARİddiaya göre Akbaş, geçtiğimiz günlerde Ortaköy'de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Akbaş, arkadaşlarıyla birlikte eğlendiği anları da sosyal medyada paylaştı.Sosyal medyadaki fotoğrafları gören eski sevgili Mücahit İsmail Ayta mekana gitti.Genç kadın lavaboya gittiği sırada Ayta'nın yumruklu saldırısına uğradı.Mücahit İsmail Ayta, Gizem Akbaş'ın yüzüne yumruk attı. Aldığı darbe ile yere yığılan Akbaş, eski sevgilisinin tekmeli saldırısına da uğradı.Akbaş'ın burnu kırılırken, şiddet uygulayan adamı ise çevredekiler sakinleştirdi.O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına kaydedildi.  İŞTE GİZEM AKBAŞ'IN ŞİDDETE MARUZ KALDIĞI ANLARAkbaş'ı öldüresiye döven Mücahit İsmail Ayta (28), Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün daveti üzerine geldiği Aile İçi Şiddet Büro Amirliği'nde ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi.Ayta'nın emniyette, "Alkollüydüm, yanındaki erkeklerle bana nispet yaparcasına hareketler sergilediğini görünce sinirlendim. Kendisine de daha önce maddi desteğim çok oldu. Bu yüzden saldırdım, darp ettim" şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar