Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.06.2021 tarih ve 10:30 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi

makale içerik

Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi

Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi

Şeyma Subaşı yeniden dünyaevine giriyor. Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den aldığı romantik evlenme teklifini Instagram hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı, Instagram'daki son gönderisinde Mısırlı yatırımcı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den aldığı romantik evlenme teklifini paylaştı.Mohammed Alsaloussi'nin Şeyma Subaşı'ya diz çökerek evlenme teklif ettiği ve Subaşı'nın teklifi kabul ettiği anlar görüntülere yansıdı.Hamile olduğu yönünde hakkında çıkan iddialarla ilgili Şeyma Subaşı, paylaştığı yemek fotoğrafının altına "Bugün sağlıklı besleneyim... Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar" yazmıştı.Subaşı, sözlerine; Bir de yarın büyük bir parti yapıyorum Ibiza'daki evimizde. Hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimle değil mi?" diye devam etti.Subaşı, bu açıklamayla hamilelik iddialarını da yalanlamış oldu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar