'Mucize Doktor' Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.06.2021 tarih ve 07:18 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. 'Mucize Doktor' Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

makale içerik

'Mucize Doktor' Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi
Kısa Linki Kopyala

'Mucize Doktor' Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, kendisi gibi oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile evlendi. aşk yaşıyordu. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran ünlü oyuncu Taner Ölmez ile uzun süredir birlikte olduğu meslektaşı Ece Çeşmioğlu nikah masasına oturdu.Az sayıda davetlinin katıldığı nikah öncesi basın mensupların sorularını yanıtlayan çift, "Çok mutluyuz. Pandemiden dolayı küçük bir kadro ile düğünümüzü yapıyoruz" dedi.Taner Ölmez, aylar önce "Aşk hayatınız nasıl?" sorusuna şöyle yanıt vermişti: "Ben nişanlıyım, çok mutlu bir ilişkim var. Corona olmasaydı ben şimdiye evlenmiştim. Corona biterse bu yaza, bitmezse de çok az kişiyle nikah salonuna gidip kıyarız."Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.İmamoğlu'nun nikah sonrası evlilik cüzdanını Ece Çeşmioğlu'na vermesinin ardından, Çeşmioğlu davetlileri evlilik cüzdanını sallayarak selamladı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar