Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç'ten bir skandal daha

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.07.2021 tarih ve 11:40 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç'ten bir skandal daha

makale içerik

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç'ten bir skandal daha

Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç'ten bir skandal daha

Otomobilin camından küfür ederek tabancayla defalarca ateş açarken görüntüleri ortaya çıkan, fenomen Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, bu kez de araba kullanırken alkol aldığı görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Fenomen Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, yine bir skandala imza attı.Daha önce silahla kullandığı aracın camından çevreye ateş ederek trafikte adeta terör estiren Burakcan Övüç, ateş açtığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşmıştı.Paylaştığı görüntüler nedeniyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Övüç, bu kez de araba kullandığı sırada alkol alarak trafikte dehşet saçtı.Övüç'ün araba kullandığı sırada alkol aldığı anları beraberindeki arkadaşı cep telefonu ile görüntüledi. Burakcan Övüç ise o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.Görüntülerde, Övüç'ün otomobil kullanırken arkadaşıyla birlikte yüksek sesle müzik dinleyerek alkol aldıkları yer görülüyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar