Naomi Campbell anne oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.05.2021 tarih ve 08:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Naomi Campbell anne oldu

makale içerik

Naomi Campbell anne oldu

Naomi Campbell anne oldu

90'lı yılların ünlü modeli Naomi Campbell, 50 yaşında anne oldu. Ünlü model bebeğinin ilk fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

90'lı yılların fırtına gibi esen ünlü süper modeli Naomi Campbell, artık bir kız bebek annesi olduğunu duyurdu.50 yaşındaki Campbell, Instagram'dan bebek ayağı fotoğrafı paylaşarak haberi duyurdu. Ünlü model, "Güzel, küçük bir nimet beni annesi olarak seçti. Hayatımda bu nazik ruha sahip olmaktan onur duyuyorum, şimdi seninle paylaştığım ömürlük bağı tarif edecek hiçbir söz yok meleğim. Daha büyük aşk yok" ifadesini kullandı.Campbell'in gizli tutulan bir hamilelik süreci sonucunda mı, yoksa evlat edinme yoluyla ya da taşıyıcı anne aracılıyla mı çocuk sahibi olduğu bilinmiyor. Ünlü modelin sözcüsü daha fazla bilgi vermedi.Haberi duyurmasının ardından moda dünyasından pek çok ünlü isim Campbell'i tebrik etti.Campbell, 2017'de İngiliz Evening Standard gazetesine verdiği röportajda anne olma isteğini şöyle dile getirmişti:  "Çocuk sahibi olmayı hep düşünüyorum. Ama şimdi bilim sayesinde sanırım bunu istediğim zaman yapabilirim."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar