Neslihan Atagül Latin Amerikalıların gözdesi: Türk dizilerinin kraliçesi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.08.2021 tarih ve 11:14 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Neslihan Atagül Latin Amerikalıların gözdesi: Türk dizilerinin kraliçesi

makale içerik

Neslihan Atagül Latin Amerikalıların gözdesi: Türk dizilerinin kraliçesi
Kısa Linki Kopyala

Neslihan Atagül Latin Amerikalıların gözdesi: Türk dizilerinin kraliçesi

Son dönemde Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda ve Sefirin Kızı dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Neslihan Atagül, bu dizilerin yurtdışına açılmasıyla Latin Amerikalıların gözdesi oldu.

Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda ve Sefirin Kızı, Amerika’da yayın yapan ve özellikle Latin izleyiciler tarafından en çok takip edilen Univision TV’nin gündüz kuşağı ile ‘prime time’ında yer almaya başladı.

İki dizi de reytinglerde birinci oldu. Yapımlar, yayın günlerinde sosyal medyada “Neslihan Atagül efekti” etiketiyle TT (trend topic) listesine girdi ve en çok paylaşılan konulardan biri oldu.

Latin ülkelerindeki gazeteler oyuncu hakkında "Türk dizilerinin kraliçesi" yazdı. Ünlü oyuncunun yer aldığı tüm dizilerin Latin Amerikalı izleyici tarafından reyting listelerinde birinci olması reklam verenlerin de dikkatini çekti. İlgiden bir hayli memnun olan Atagül, yakında Latin hayranları için özel proje ve sürprizlere imza atacak.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar