Nilüfer kızı Ayşe Nazlı'yla tatilde

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.07.2021 tarih ve 09:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Nilüfer kızı Ayşe Nazlı'yla tatilde

makale içerik

Nilüfer kızı Ayşe Nazlı'yla tatilde
Kısa Linki Kopyala

Nilüfer kızı Ayşe Nazlı'yla tatilde

Şarkıcı Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı ile birlikte Bodrum'da tatile çıktı. Önceki gün annesi ile birlikte konakladıkları otelin plajında objektiflere yansıyan Ayşe Nazlı'nın bir hayli büyümüş olduğu görüldü.

Ünlü şarkıcı Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı ile birlikte tatil sezonunu açtı. Anne-kız Bodrum'da tatile çıktı.Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Nilüfer, 1999 yılında evlat edindiği kızı Ayşe Nazlı ile konakladıkları otelin plajında görüntülendi. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Nilüfer, yakın arkadaşları ile uzun süre sohbet etti.AYŞE NAZLI BÜYÜDÜ Artık 20 yaşında olan ve plajda renkli bir elbise giymeyi tercih ettiği görülen Ayşe Nazlı'nın değişimi ise dikkatlerden kaçmadı.Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda 20 yaşındaki Ayşe Nazlı'nın annesi olmasının hayatının en doğru kararı olduğunu söylemişti."İYİ Kİ BENİM KIZIM" Nazlı ile gurur duyduğunu belirten Nilüfer, "Kızım benim için hayatın anlamı. Hep ileriye bakmamı sağlayan ve beni genç tutan en büyük faktör. İyi ki var, iyi ki benim kızım" demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar