Oğuz Yılmaz'ın ailesi isyan etti: Adalet önünde görüşeceğiz

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.05.2021 tarih ve 12:31 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Oğuz Yılmaz'ın ailesi isyan etti: Adalet önünde görüşeceğiz

makale içerik

Oğuz Yılmaz'ın ailesi isyan etti: Adalet önünde görüşeceğiz
Kısa Linki Kopyala

Oğuz Yılmaz'ın ailesi isyan etti: Adalet önünde görüşeceğiz

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Oğuz Yılmaz'ın gözyaşları içerisinde toprağa verilmesinin ardından cenazede çekilen görüntülere ailesinden tepki geldi. Aile yaptığı açıklamada, "Unutmayın ölüm herkese var. Acımız dinmeyecek ama elbette bizi alıştıracak, o zaman adalet önünde görüşeceğiz..." dedi.

Oğuz Yılmaz'ın cenazesinde defin işlemleri sırasında çekilen görüntüler sosyal medyada yayıldı. Görüntülerden rahatsız olan Yılmaz'ın ailesi bir açıklama yaparak tepki gösterdi.

Yapılan açıklamada, "Büyük üstad Oğuz Yılmaz vefatından sonra gerek kameralarla, gerekse izinsiz defin işlemleri görüntüleriyle veya iş hayatı ile ilgili konularda, para almak için dijital platformda yaydıkları görüntüleri üzüntüyle izliyoruz. Akabinde gereğinin yapılacağını da size bildirmek istiyoruz. Unutmayın ölüm herkese var. Yaşatmayan da can almayan bir yaratan var. Küçüldükçe alçalıyor ve günah alıyorsunuz. Acımız dinmeyecek ama elbette bizi alıştıracak, o zaman adalet önünde görüşeceğiz..." denildi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar