Okan Bayülgen: Influencer'ların hepsi çöp

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.10.2021 tarih ve 15:37 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Okan Bayülgen: Influencer'ların hepsi çöp

makale içerik

Okan Bayülgen: Influencer'ların hepsi çöp

Okan Bayülgen: Influencer'ların hepsi çöp

Okan Bayülgen, konuk olduğu programda sosyal medya fenomenlerini kızdıracak açıklamalarda bulundu. Bayülgen Influencer'lar için "Hepsi çöp, hepsi zavallı" dedi.

Buket Aydın’ın sunuculuğunu yaptığı Tarafını Seç programına Okan Bayülgen ve Gülben Ergen konuk oldu. Son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan Influencer’lık üzerine konuşan Bayülgen, sosyal medyadaki fenomenler için “Hepsi çöp, hepsi zavallı” yorumunda bulundu.

"SANATÇILARDAN UTANIYORUM"

Bayülgen, fenomenlerin sadece bazı aplikasyonlar var olduğu sürece geçerliliğini koruduğunu ifade ederek son dönemlerde bu tip işlere bulaşan sanatçılardan ise utanç duyduğunu söyledi.

“ONLARDAN HİÇBİR ŞEY OLMAZ”

Okan Bayülgen, “Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil" dedi. Bayülgen "Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence” diye konuştu.

Okan Bayülgen sözlerinin gündem olması üzerine 8 dakikalık konuşmasının bağlamından kopartıldığını belirtti. Bayülgen "Kişilerden değil, hepimizin içinde bulunduğumuz bir durumdan, medyanın bu halinden söz ettim" dedi.

İstanbul'un dünyaya açılan modern kapısı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar