Omar Harfouch: Gerald Marie'nin cinsel istismar panosu vardı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.05.2021 tarih ve 07:52 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Omar Harfouch: Gerald Marie'nin cinsel istismar panosu vardı

makale içerik

Omar Harfouch: Gerald Marie'nin cinsel istismar panosu vardı
Kısa Linki Kopyala

Omar Harfouch: Gerald Marie'nin cinsel istismar panosu vardı

Ünlü mankenlik ajansı Elite’in eski başkanı Gerald Marie hakkında cinsel saldırı soruşturması yürütülüyor. O dönemde bu ajansta çalışan iş insanı Omar Harfouch, Marie’nin suç ortaklarıyla istismarlarını yarıştırdığı bir panosu olduğunu iddia etti

Merkezi Paris’te bulunan, dünya çapındaki modellik ajansı Elite’in 25 yıl Avrupa başkanlığını yapan Gerald Marie hakkında bir yıldır cinsel saldırı soruşturması yürütülüyor. Gerald Marie (71) ajansın başındayken aralarında reşit olmamış bir genç kızın da bulunduğu bazı modellere cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor. Fransa’da başlatılan soruşturma, eski BBC muhabiri Lisa Brinkwort’un şikâyeti ve üç eski modelin Marie’nin kendilerine tecavüz ettiği iddiası üzerine açıldı.

Gerald MarieMarie’nin başkanlığı sırasında ajansta çalışan Lübnanlı iş insanı Omar Harfouch’un soruşturmayı yürüten Fransız savcılık makamlarına yardım ettiği bildirildi. Omar Harfouch da çoğu manken 13 kadının 1980’ler ile 1990’larda Marie’nin tecavüzüne ve tacizine uğradıklarına dair iddialarında adli makamlara yardımcı olduğunu söyledi.Omar Harfouch soruşturmaya destek veriyorİngiliz Times gazetesine konuşan Omar Harfouch, Gerald Marie ve suç ortaklarının kimin en çok kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu yazdıkları bir panoları olduğunu ve zanlıların aralarında istismar yarışı yaptıklarını öne sürdü.

KRİTER KADINLARIN YAŞLARIYDI

Harfouch, “Bu yarışmanın kriteri kadınların yaşlarıydı. İstismar ettikleri kadınlar ne kadar gençse ve kaçı bakireyse zanlılar o kadar çok puan alıyordu. Her moda haftasının sonunda, uyguladıkları cinsel istismarları karşılaştırırlardı” dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar