Oyuncu Alperen Duymaz orman yangınını söndürme çalışmalarına katıldı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.08.2021 tarih ve 14:17 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Oyuncu Alperen Duymaz orman yangınını söndürme çalışmalarına katıldı

makale içerik

Oyuncu Alperen Duymaz orman yangınını söndürme çalışmalarına katıldı
Kısa Linki Kopyala

Oyuncu Alperen Duymaz orman yangınını söndürme çalışmalarına katıldı

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz, dün sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Fethiye'de yangın söndürme çalışmalarına destek verdiğini gösterdi. Herkesi bölgeye yardıma çağıran Duymaz, "Orman yanıyor, Fethiye... Buralarda olan herkesi bekliyoruz. Herkesi! Tankerlerde sular bitti. Ormanımız yanıyor" dedi.

Türkiye'yi saran orman yangınlarını söndürme çalışmaları devam ediyor. Çeşitli illerde meydana gelen yangınlar herkes tarafından endişeyle takip ediliyor. Devlet kurumları ve gönüllülerin yardımıyla kontrol altına alınmaya çalışan yangın bölgelerine binlerce vatandaş gitti. Onlardan biri de ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dı.YARDIM İSTEDİ Fethiye'de bulunan Alperen Duymaz, dün olay yerine giderek, yangına müdahale çağrısında bulundu. Yangın söndürme çalışmalarına katılan ve Instagram hesabından canlı yayın açan Duymaz, yardım istedi."TANKERLERDE SULAR BİTTİ" Canlı yayın sırasında tankerlerde su bittiğini söyleyen Alperen Duymaz, "Orman yanıyor, Fethiye... Buralarda olan herkesi bekliyoruz. Herkesi! Tankerlerde sular bitti. Ormanımız yanıyor" diye konuştu.28 yaşındaki oyuncunun yangın esnasında nefes nefese kaldığı anlar kameraya yansıdı.Duymaz, Çukur, Çarpışma ve Bodrum Masalı gibi yapımlarda rol almasıyla tanınıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar