Oyuncu İlker Aksum'un otomobili takla attı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.05.2021 tarih ve 16:53 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Oyuncu İlker Aksum'un otomobili takla attı

makale içerik

Oyuncu İlker Aksum'un otomobili takla attı
Kısa Linki Kopyala

Oyuncu İlker Aksum'un otomobili takla attı

Oyuncu İlker Aksum, Adana'da trafik kazası geçirdi. Aracı taklı atan Aksum, esnaf tarafından araçtan çıkarıldı. Tedbir amaçlı hastaneye kaldırılan oyuncu taburcu edildi.

Oyuncu İlker Aksum, bugün saat 15.00 sıralarında Adana Havalimanı'na gitmek için otomobiliyle yola çıktı.Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi Mithat Ünsal Bulvarı’na geldiğinde Aksum, otomobilin kontrolünü yitirdi.Otomobil, refüjdeki ağaca çarpıp takla attı. Araçta sıkışan Aksam, bölge esnafı tarafından bıçakla emniyet kemeri kesilerek çıkarıldı.İlker Aksum, olay yerine çağrılan ambulansla kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.Sağlık durumu iyi olan Aksum, kontrollerinin ardından taburcu edildi.İlker Aksum’u sıkıştığı otomobilden çıkaran esnaf Mustafa Öztürk, kazayı anlattı.Öztürk, iş yerindeyken büyük bir gürültü duyup dışarı çıktığını belirterek, "Dinamit patlamış gibi çok kötü bir sesti. En son iki takla atarken, araç ters döndü. Sonrasında koştuk, kapıyı açtım. 'Bende bir şey yok' dedi. Bıçağı alıp, kemeri kestik. Sonrasında çıkarttık. Durumu iyiydi, oturdu elini yüzünü yıkadık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar vardı. O şekilde çıkarttık. Ambulans geldi, binerken kendisinde bir şey olmadığını söyledi. Sağlık ekibi yine de götürmek istedi. Sağlık ekibi kontrol amaçlı hastaneye götürüldü" dedi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar