Prens Harry ve Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 06.06.2021 tarih ve 19:31 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Prens Harry ve Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi

makale içerik

Prens Harry ve Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi

Prens Harry ve Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi

Sussex Düşü ile Düşesi Pren Harry ve Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi. Kız bebekleri Lilibet "Lili" Diana Mountbatten-Windsor'ın ve Markle'ın sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

İngiltere Kraliyet Ailesi'ndeki üst düzey görevlerinden ayrılan ve ABD'nin California eyaletine taşınan Prens Harry, eşi Meghan Markle'ın ikinci bebekleri dünyaya geldi.Çift, Cuma günü dünyaya gelen ikinci çocuklarının doğumu bugün duyurdu.Açıklamada, bebeğin Kaliforniya'daki Santa Barbara Cottage Hastanesi'nde dünyaya geldiği ifade edildi. Harry ve Meghan bebeğe, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'e atfen Lilibet ismini verdi. Kraliyet ailesinin en yeni üyesinin tam adı "Lilibet 'Lili' Diana Kountbatten-Windsor".Çiftin 6 Mayıs 2019'da Archie Harrison Mountbatten-Windsor adını verdikleri bir erkek bebekleri dünyaya gelmişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar