Prens William: Taylor'ın kuklası oldum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.12.2021 tarih ve 10:53 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Prens William: Taylor'ın kuklası oldum

makale içerik

Prens William: Taylor'ın kuklası oldum
Kısa Linki Kopyala

Prens William: Taylor'ın kuklası oldum

Kraliyet Tahtı’nın ikinci varisi Prens William, bir etkinlikte Taylor Swift ile aralarından yaşananları 8 yıl sonra itiraf etti.

İngiltere Prensi William'ın (39) desteklediği hayır kurumu Centrepoint için 2013'te başkent Londra'daki Kensington Sarayı'nda bir yardım etkinliği düzenledi. Prens William da etkinlikte ABD'li ünlü şarkıcı Taylor Swift (31) ile birlikte sahnede şarkı söyledi. William 8 yıl sonra yaptığı açıklamada, Taylor Swift'in sahnede birlikte şarkı söylemek için onu ikna ettiğinde kendisini kukla gibi hissettiğini anlattı.
Söz konusu etkinlik hakkında ilk kez Apple Fitness+'ın röportaj serisi Time to Walk'ta konuşan Prens William yaşananları "Sahnede Jon Bon Jovi şarkı söylerken Taylor Swift'in yanında oturuyordum. Sonra Taylor elini koluma koydu, gözlerimin içine baktı ve 'Haydi William. Gidip şarkı söyleyelim' dedi" diye anlattı.

William, bu hamlenin ardından köpek yavrusu gibi kalkıp Taylor Swift ve Bon Jovi ile sahnede ünlü Livin on a Prayer şarkısını söylediğini belirtti.

Sana Söz 6. yeni bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar