Prenses Mako Japonya Kraliyet ailesinin üyesi olarak son kez törende

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.10.2021 tarih ve 09:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Prenses Mako Japonya Kraliyet ailesinin üyesi olarak son kez törende

makale içerik

Prenses Mako Japonya Kraliyet ailesinin üyesi olarak son kez törende
Kısa Linki Kopyala

Prenses Mako Japonya Kraliyet ailesinin üyesi olarak son kez törende

Aşkı için kraliyet unvanlarından vazgeçen hatta hakkı olan 1.2 milyon dolarlık ödeneği reddeden Japon Prenses Mako İmparatorluk Sarayı'nı ziyaret ederek son kez bir törene katıldı.

Japon Prenses Mako, evlilik öncesi Japonya Kraliyet ailesinin üyesi olarak son törenine katılmak için İmparatorluk Sarayı'nı ziyaret etti.Prenses'e kız kardeşi Prenses Kako eşlik etti. Kraliyet ailesinin genç üyeleri saraya girmeden önce izleyenlere gülümseyerek el salladı.Independent Türkçe'de yer alan habere göre; Prenses Mako, Kei Komuro'yla evlilik planını resmi olarak duyurmak için 22 Ekim'de İmparator Naruhito ve İmparatoriçe Masako'yla da görüşecek.26 Ekim'de evlenmesi planlanan çift düğünün ardından New York'a taşınacak.Japonya'daki kanunlara göre, halk tabakasından biriyle evlenen imparatorluk ailesi üyesi kadın, kraliyet statüsünü kaybediyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar