Rekortmen Olimpiyat koşucusu Usain Bolt ikiz babası oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.06.2021 tarih ve 08:07 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Rekortmen Olimpiyat koşucusu Usain Bolt ikiz babası oldu

makale içerik

Rekortmen Olimpiyat koşucusu Usain Bolt ikiz babası oldu
Kısa Linki Kopyala

Rekortmen Olimpiyat koşucusu Usain Bolt ikiz babası oldu

Olimpiyat rekorları sahibi eski koşucu Usain Bolt, geçen yıl ilk çocuğunun dünyaya gelmesinin ardından şimdi de ikiz babası olduğunu duyurdu. Bolt, çocuklarının iddialı isimlerini de açıkladı.

Şampiyon koşucu Usain Bolt, dün, Babalar Günü’nde ikiz babası olduğunu duyurdu. Bir yaşında Olympia Lightning Bolt adında bir kızı olan 34 yaşındaki rekortmen sporcu, ikizlerine Thunder Bolt ve Saint Leo Bolt adlarını verdiklerini açıkladı. Saint Leo, Jamaikalı koşucunun ikinci adı. Ancak diğer çocuğuna “gök gürültüsü” anlamına gelen Thunder adını neden verdiği bilinmiyor.Bolt, ikizlerinin doğum haberini çocukları ve kız arkadaşı Kasi Bennett ile birlikte verdikleri pozu Instagram’da paylaşarak verdi. Bolt’un paylaşımına Bennett, “Sen bu ailenin kayasısın ve çocuklarımızın mükemmel babasısın”         yorumuyla karşılık verdi.ALDATTI, AFFEDİLDİ Usain Bolt, Rio Olimpiyatları’nı üç altın madalyayla tamamladığı 2016 yılında, Brezilyalı genç bir kadınla fotoğraflarının basına yansıması sonrası sevgilisi Bennett’i aldatma haberleriyle gündeme gelmişti. Bu olaydan sonra Bennett’in affettiği Bolt, 2014’ten bu yana birlikte olduğu kız arkadaşına evlenme teklif etmişti.Sekiz kez Olimpiyat şampiyonu olan Bolt, 2017’de emekliye ayrılmıştı. Ancak hala tüm zamanların en iyi sprinter koşucusu olarak kabul ediliyor.Bolt, erkeklerde 100 metre koşusunda 9.58 saniyelik dünya rekorunu elinde tutuyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar