Rihanna yine emlak yatırımına yöneldi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 22.09.2021 tarih ve 08:39 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Rihanna yine emlak yatırımına yöneldi

makale içerik

Rihanna yine emlak yatırımına yöneldi
Kısa Linki Kopyala

Rihanna yine emlak yatırımına yöneldi

Bir süredir rapçi ASAP Rocky ile yaşadığı aşkla gündemde olan Rihanna, 2017'de satın aldığı Los Angeles'ın Hollywood Hills bölgesinde bulunan gösterişli malikanesini satışa çıkardı. Evi için 7,8 milyon dolar isteyen Barbadoslu şarkıcının yeni bir emlak yatırımı yapacağı konuşuluyor.

Geçen ay 1,7 milyar dolarlık servetiyle Forbes dergisinin milyarderler listesine giren şarkıcı Rihanna, Los Angeles'ın en gözde bölgelerinden biri olan Hollywood Hills'teki evini satma kararı aldı.6,8 MİLYON DOLAR ÖDEMİŞTİMülküne 7,8 milyon dolar fiyat biçen 33 yaşındaki şarkıcı, 2017 yılında bu evi alırken 6,8 milyon dolar ödemişti. Malikaneyi, satışa çıkarmadan önce de aylığı 35 bin dolardan kiraya veren Rihanna'nın mülkünü sattıktan sonra elde edeceği parayla yeni bir emlak yatırımı yapacağı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının, Los Angeles çevresindeki lüks bölgelerde de dört tane evi bulunuyor.Barbadoslu şarkıcının bu evi satılığa çıkarmadan önce, malikanede yaşanan olumsuz bir olayın yaşandığı konuşuluyor. İddiaya göre; bir süre önce bir adam gizlice Rihanna'nın şu an satışta olan mülküne girmiş ve polis kendisini yakalayıncaya kadar da burada kalmıştı. Rihanna, o sırada malikanesinde bulunmuyordu. Bu olayın ardından ünlü isim, bu evde yaşamayı bırakıp kiralamaya karar verdi.HER TÜRLÜ İMKANA SAHİPRihanna'nın satışa çıkardığı malikanenin 6 tane yatak odası ve 8 tane banyosu bulunuyorAna yapının hemen yanında bir de konuk evi var. Bu mülkün içi de her türlü imkana sahip.Bir garaj ve spor salonu bu olanaklar arasında yer alıyorRihanna'nın elden çıkarmaya karar verdiği evin bilardo odası, bir sinema salonu, yüzme havusu ve spa bulunuyor.Rihanna'nın evinden fotoğraflar..

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar