Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü belli oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.08.2021 tarih ve 10:27 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü belli oldu

makale içerik

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü belli oldu
Kısa Linki Kopyala

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü belli oldu

Star’da hafta içi her sabah canlı yayınlanacak Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü belli oldu. Yıllardır izleyicilerin sesi olan, herkese yetişen Seda Sayan, 16 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 09.45’te Star’da.

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, ekranlara bomba gibi dönüyor. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Sabahın Sultanı Seda Sayan, hafta içi her gün canlı yayınla Star'da ekrana gelecek. Haklıyla haksız ayrılacak, ezilenler sesini yine Seda Sayan’la duyuracak.

SABAH KUŞAĞININ ÖZLENEN İSMİ

Seda Sayan; tüm enerjisiyle, ünlü konuklarıyla sabah kuşağında özlenen günleri geri getiriyor. Hafta içi her gün seyircisiyle buluşacak olan Seda Sayan, dopdolu bir içerikle, hayatın içinden hikayelerle, sürpriz konuklarla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getirecek.Sabahın Sultanı Seda Sayan 16 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 09.45’te Star’da.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar