Şahan Gökbakar aşı karşıtlarını tiye aldı: Bakın ne haldeyim!

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.09.2021 tarih ve 08:54 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Şahan Gökbakar aşı karşıtlarını tiye aldı: Bakın ne haldeyim!

makale içerik

Şahan Gökbakar aşı karşıtlarını tiye aldı: Bakın ne haldeyim!
Kısa Linki Kopyala

Şahan Gökbakar aşı karşıtlarını tiye aldı: Bakın ne haldeyim!

Komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medyada aşı karşıtlarını tiye aldığı bir mesaj paylaşarak, "Bakın ne haldeyim. Sorumlusu kim bunun? Tabii ki, küresel güçler. Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları" dedi.

Corona virüs salgınına karşı geliştirilen aşılar, toplumun bir kesimi tarafından kabul görmedi ve eleştiri konusu haline geldi.

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar aşı karşıtlarıyla ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımında, ironik şekilde gönderme yaptı. 

40 yaşındaki Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu sabah baş ağrısı, ışığa-sese aşırı duyarlılık ve ishal şikayetleriyle uyandım. Bakın ne haldeyim! Sorumlusu kim bunun? Tabii ki, küresel güçler... Hücre çekirdeğime etki edip beni bu hale getirdiniz de elinize ne geçti? Büyük oyun, büyük oyun dediğiniz bu muydu? Çipleseydiniz daha iyiydi... Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları" dedi.

Ünlü komedyenin mesajına oyuncu Gonca Vuslateri, "Annem okusa keşke şu metni kendini görür" diye yanıt verdi. 

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar