Sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırı: ‘Vurun vurun’ diye bağırdı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 31.08.2021 tarih ve 14:39 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırı: ‘Vurun vurun’ diye bağırdı

makale içerik

Sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırı: ‘Vurun vurun’ diye bağırdı
Kısa Linki Kopyala

Sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırı: ‘Vurun vurun’ diye bağırdı

Kadıköy'de gerçekleştirilen konser sonrasında sanatçı Güvenç Dağüstün'ün saldırıya uğradı. Dağüstün, "Karşımdan gelen bir kişi bana yumruk attı ve yere düştüm. Ardından yanındakilere ‘vurun vurun’ diye bağırdı. İki kişi ayağımdan sürükledi ve bana yerdeyken vurdular" dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Kadiköy Belediyesi'nin Özgürlük Parkı'nda düzenlediği etkinliklerde ünlü opera sanatçısı Güvenç Dağüstün sahne aldı. Konserin ardından Dağüstün'e bir saldırı gerçekleştirildi.

Halk TV'den İsmail Saymaz'a konuşan Güvenç Dağüstün, "Saat 22:50’de konser alanından ayrıldım. Park içerisinde arkadaşımla yürürken karşımdan gelen bir kişi bana yumruk attı ve yere düştüm. Ardından yanındakilere ‘vurun vurun’ diye bağırdı. İki kişi ayağımdan sürükledi ve bana yerdeyken vurdular. Güvenlik görevlileri ve vatandaşlar araya girip yardım etti. Öğrendiğim kadarıyla iki kişi de gözcü olarak bekliyormuş" açıklamasında bulundu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar