Scarlett Johansson ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 19.08.2021 tarih ve 09:37 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Scarlett Johansson ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

makale içerik

Scarlett Johansson ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Scarlett Johansson ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'ın ikinci çocuğu doğdu. Bu, Johansson’ın oyuncu eşi Colin Jost ile ilk çocuğu. Ekim 2020’den beri birlikte olan çift, bebeklerinin adını da açıkladı.

"ADI, COSMO" Black Widow filminin yıldızı Scarlett Johansson ve komedyen eşi Colin Jost, bebek mutluluğu yaşıyor. Çiftin ilk çocuğu dünyaya geldi. 39 yaşındaki Colin Jost, bebek haberini dün Instagram’dan duyurdu. Komedyen, “Tamam, tamam bir bebeğimiz oldu. Adı, Cosmo. Onu çok seviyoruz” notunu yazdı.Jost, esprili paylaşımında, “Mahremiyetimize saygı rica ediyoru. Tüm soruşturmalar için lütfen halkla ilişkilercimiz Michael Che ile irtibat kurun” ifadesini kullandı. Che, Jost’un SNL TV şovundaki komedyen rol arkadaşı.Jost, 36 yaşındaki eşi Johansson ile bebeklerinin fotoğrafını paylaşmadı.Ünlü komedyen, geçtiğimiz günlerde Connecticut’ta yaptığı stand-up gösterisinde Johansson’ın hamileliğinden söz etmiş, seyircilere, hamilelik haberini, “Bebeğimiz oluyor, çok heyecan verici” diye açıklamıştı.Johansson’ın hamile olduğu haberi geçen ay ortaya atılmış, ancak çift tarafından şimdiye kadar doğrulanmamıştı.Johansson, Marvel’ın düzenlediği pek çok etkinlikte yer almayınca hamilelik iddiaları güçlenmişti.Bebek, Colin Jost’un ilk, Johansson’ın ise ikinci çocuğu. Johansson’ın Fransız gazeteci Romain Dauric ile olan evliliğinden Rose adında altı yaşında bir kızı bulunuyor.Ekim 2020’den bu yana birlikte olan Johansson ile Jost, bu yıl temmuz ayı başında New York’ta yapılan gizli bir törenle evlendi.Johansson, son dönemde Disney’e açtığı 50 milyon dolarlık davayla gündemdeydi. Disney'in, Black Widow filmi salonlarda gösterime girdiği sırada Disney Plus'ta da yayınlama kararı, Marvel süper kahramanını oynayan Johansson’ı dava açmaya yönlendirmişti.Ünlü oyuncu, Los Angeles Yüksek Mahkemesi'nde açtığı davada, stüdyonun filmi yalnızca sinemalarda göstermemeyi tercih etmesiyle sözleşmeyi ihlal ettiğini öne sürmüştü.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar