Sedef Avcı, boşanma iddialarını yalanladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 08.09.2021 tarih ve 12:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Sedef Avcı, boşanma iddialarını yalanladı

makale içerik

Sedef Avcı, boşanma iddialarını yalanladı

Sedef Avcı, boşanma iddialarını yalanladı

Önceki gün Nişantaşı'ndaki bir AVM'de görüntülenen Sedef Avcı, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşi Kıvanç Kasabalı ile haklarında boşanma haberleri çıkan Sedef Avcı, konu ile ilgili ilk kez konuştu.

Önceki gün Nişantaşı'ndaki bir AVM'de görüntülenen Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı ile haklarında çıkan boşanma iddialarına yanıt verdi.

"HİÇ HABERİM YOK BU HABERLERDEN"

Sedef Avcı, “Hiç haberim yok bu haberlerden. Kıvanç sürekli çalışıyor ve bazen yanımızda olamıyor. Herhalde pandemide yapacak haber kalmadı, böyle şeyler çıktı” diye konuştu.

"KÖY HAYATINA ALIŞTIK"

Muğla'da yaşadıkları köy hayatına oğulları Can'ın eğitimi için ara verdiklerini ve İstanbul'a döndüklerini söyleyen Avcı, İstanbul'a alışmaya çalıştığını söyleyerek, "Can'ın okulundan dolayı geldim. Bundan sonra sürekli Muğla'ya gidip geleceğim. Köy hayatına çok çabuk alıştık. Kendimize yetecek kadar ufak bir tarım da düşünüyoruz. İstanbul yaşantısı tam bir kaos içinde. Oradaki yaşam daha rahat ve sakin" dedi.1997 Elite Model Look yarışmasında birinci seçilen Sedef Avcı, "Böyle mi Olacaktı?", "Menekşe ile Halil", "Yaprak Dökümü" ve "Ezel" dizilerinde canlandırdığı rollerle tanınmıştı.

2005 yılında Kıvanç Kasabalı ile evlenen Sedef Avcı'nın bu evlilikten Can adında bir oğlu var.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar