Selena'nın Selin'i Cansu Demirci'nin değişimi şaşırttı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.07.2021 tarih ve 11:27 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Selena'nın Selin'i Cansu Demirci'nin değişimi şaşırttı

makale içerik

Selena'nın Selin'i Cansu Demirci'nin değişimi şaşırttı

Selena'nın Selin'i Cansu Demirci'nin değişimi şaşırttı

Bir dönemin sevilen dizisi Selena'da canlandırdığı Selin karakteri ile tanınan Cansu Demirci'nin gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Bir arkadaşıyla fotoğrafı sosyal medyada paylaşılan Cansu Demirci tekrar gündeme geldi. Peki Cansu Demirci kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Bir dönemin fenomen dizilerinden olan Selena dizisinin Selin’i Cansu Demirci, bir süredir ekranlarda yoktu. 

Bremen Üniversitesi'nde eğitim gören Cansu Demirci, hayatını eğitimi için gittiği Almanya'da sürdürüyor. İletişim eğitimi alan Demirci’nin oyunculuğa geri dönüp dönmeyeceği ise bilinmiyor.

CANSU DEMİRCİ KİMDİR?

25 nisan 1992’de İstanbul’da doğan Cansu Demirci, lise eğitimini St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'nda aldıktan sonra bale eğitimine de başladı.

2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2018 yılında, Almanya'da Bremen şehrinde Jacobs Üniversitesi yükseklisans eğitimini tamamladı.

Sihirli Annem adlı dizide konuk oyuncu olarak oyunculuğa başlayan Cansu Demirci, Selena adlı dizide 52. bölüme kadar canlandırdığı Selin Aykar rolü ile geniş kitlelerce tanındı.

Şu an yurt dışında sosyal medyadan uzak bir şekilde yaşamını sürdüren Demirci oyunculuğu şimdilik bırakmış gibi görünüyor.

ANİMASYON FİLM TURNİNG RED'İN (KIRMIZI) FRAGMANI

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar